Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Crazy Color

close
Jak używać tonerów?
Jak używać tonerów?

Tonery Crazy Color to 40 wyjątkowych kolorów dających nieograniczone możliwości uzyskania szerokiej palety barw na Twoich włosach. Możesz mieszać je między sobą uzyskując niepowtarzalne odcienie, a także z Neutral Mix , by tworzyć słodkie pastele. Jeżeli lubisz bardziej nasycone i ostre barwy - możesz zintensyfikować kolor mieszając tonery z pigmentami Power . W tej kolorowej zabawie nie ma żadnych ograniczeń - ciesz się kolorem!

KROK 1

Crazy Color najlepiej sprawdza się na włosach, które zostały wcześniej rozjaśnione do poziomu 9 lub 10. Jeżeli masz ciemne włosy, musisz je rozjaśnić.

 

KROK 2

Po umyciu włosów szamponem i osuszeniu ręcznikiem, nałóż wybrany toner Crazy Color, zaczynając od nasady i pracując w sekcjach. Toner możesz też nałożyć na suche włosy.

 

KROK 3

Następnie nałóż toner na całą długość włosów.

 

KROK 4

Po dokładnym pokryciu pasm wmasuj rękami, aż produkt zacznie się lekko pienić, a każda część będzie dokładnie nasycona.

 

KROK 5

Po aplikacji pozostaw produkt na 15-30 minut w zależności od kondycji włosów (w przypadku szarego koloru zalecane jest pozostawienie tonera na godzinę).

 

KROK 6

Spłucz włosy letnią wodą (bez użycia szamponu). Następnie nałóż odżywkę Crazy Color Rainbow . Przy odpowiedniej pielęgnacji będziesz cieszyć się swoim niepowtarzalnym kolorem aż do 8 myć! Szczególnie zalecamy używanie Crazy Color Anti-Bleed Spray  by Twój kolor był bardziej nasycony i by przedłużyć jego trwałość o 10 myć.

 

 

Sortuj:
keyboard_arrow_left
Strona 1 z 1
keyboard_arrow_right