Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Crazy Color

close
Usuwamy kolor - Back to base remover
Usuwamy kolor - Back to base remover

Jeżeli znudził Ci się dotychczasowy kolor tonera Crazy Color na Twoich włosach lub chcesz wrócić do blondu sięgnij po Crazy Color Back To Base Remover. Poniżej w kilku krokach opiszemy sposób jego użycia.

 

KROK 1

Zmieszaj saszetkę z emulsją utleniającą w proporcji 1:2. W zależności od koloru użyj emulsji 1,5% 3% 4,5% lub 6%. Trzymaj się zasady im ciemniejszy kolor tym wyższy procent.

 

KROK 2

 Podziel włosy na sekcje i pasmo po paśmie nakładaj pędzelkiem przygotowany preparat. Koniecznie pamiętaj o używaniu rękawic ochronnych.

 

KROK 3

Preparat trzymaj na włosach 20-30min następnie dokładnie spłucz i umyj włosy szamponem.

 

KROK 4

Wysusz włosy w 80% i nałóż na nie nowy, wybrany toner Crazy Color.

 

KROK 5

Dokładnie wmasuj toner aż zacznie się pienić a pasma będą równomiernie nasycone. Odczekaj 15-30min. Spłucz włosy letnią wodą (bez użycia szamponu). Następnie nałóż odżywkę Crazy Color Rainbow . Przy odpowiedniej pielęgnacji będziesz cieszyć się swoim niepowtarzalnym kolorem aż do 8 myć! Szczególnie zalecamy używanie Crazy Color Anti-Bleed Spray by Twój kolor był bardziej nasycony i by przedłużyć jego trwałość o 10 myć.

 

UWAGA! Podczas procesu usuwania koloru za pomocą Crazy Color Back To Base Remover nie używaj dodatkowego źródła ciepła.

Sortuj:
keyboard_arrow_left
Strona 1 z 1
keyboard_arrow_right