|  | 

Felietony

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Depilacja laserowa miejsc intymnych pozwala cieszyć się gładką skórą naprawdę bardzo długi czas. Trzeba jednak pamiętać, że nie wykonuje się jej na włosach rudych. Im bardziej czarne włosy tym efekt będzie szybszy i lepszy.
Trzeba być bardzo systematycznym i depilację wykonywać w ściśle określonych przerwach, ponieważ zależy ona od fazy wzrostu włosa. Włos musi być w odpowiedniej fazie, żeby laser na niego zadziałał.
Drugą ważną informacją jest fakt, że podczas depilacji laserowej nie można wystawiać miejsca poddawanego zabiegowi na słońce. Jeśli więc marzy Ci się depilacja laserowa miejsc intymnych, pamiętaj, by latem na basenie chodzić zawsze w krótkich spodenkach. Chroniąc te miejsca przed słońcem, unikniemy przebarwień.
Depilacja laserowa akurat w tym miejscu jest wyjątkowo niekomfortowym uczuciem, ale jak to się mawia „czego nie robi się dla urody”. Dyskomfort ten jest znośny, a efekt oszałamiający. Depilacja laserowa miejsc intymnych nie wychodzi aż tak drogo, ponieważ naświetlana powierzchnia jest dużo mniejsza, niż na przykład w przypadku nóg. Trzeba jednorazowo wydać więcej gotówki, ale efekty są warte tych pieniędzy.
Pamiętajmy, jeśli my się będziemy czuć piękne, tak też będą nas postrzegać inni.

depilacja-laserowa-miejsc-intymnych

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Domowe sposoby na wypadanie włosów

    Domowe sposoby na wypadanie włosów

    Wypadanie włosów może być poważnym problemem, który wpływa na wiele osób. Istnieje wiele czynników, które mogą powodować wypadanie włosów, takich jak stres, zmiany hormonalne, niedobór składników odżywczych czy nieodpowiednie pielęgnowanie włosów. Wiele osób szuka skutecznych sposobów na zahamowanie wypadania włosów, które można zastosować w domu. Poniżej przedstawiamy kilka skutecznych sposobów na wypadanie włosów, które można

  • Rehabilitacje – Oświęcim

    Rehabilitacje – Oświęcim

    Oświęcim to miasto, które niestety jest kojarzone z tragicznymi wydarzeniami z czasów II wojny światowej. Jednak, poza tymi ciemnymi chwilami, miasto to ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom i turystom, w tym także w dziedzinie rehabilitacji. Oświęcim to ośrodek rehabilitacyjny, który specjalizuje się w leczeniu różnych chorób oraz urazów. W ośrodku tym znajdują się specjalistyczne