|  | 

Felietony

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Depilacja laserowa miejsc intymnych pozwala cieszyć się gładką skórą naprawdę bardzo długi czas. Trzeba jednak pamiętać, że nie wykonuje się jej na włosach rudych. Im bardziej czarne włosy tym efekt będzie szybszy i lepszy.
Trzeba być bardzo systematycznym i depilację wykonywać w ściśle określonych przerwach, ponieważ zależy ona od fazy wzrostu włosa. Włos musi być w odpowiedniej fazie, żeby laser na niego zadziałał.
Drugą ważną informacją jest fakt, że podczas depilacji laserowej nie można wystawiać miejsca poddawanego zabiegowi na słońce. Jeśli więc marzy Ci się depilacja laserowa miejsc intymnych, pamiętaj, by latem na basenie chodzić zawsze w krótkich spodenkach. Chroniąc te miejsca przed słońcem, unikniemy przebarwień.
Depilacja laserowa akurat w tym miejscu jest wyjątkowo niekomfortowym uczuciem, ale jak to się mawia „czego nie robi się dla urody”. Dyskomfort ten jest znośny, a efekt oszałamiający. Depilacja laserowa miejsc intymnych nie wychodzi aż tak drogo, ponieważ naświetlana powierzchnia jest dużo mniejsza, niż na przykład w przypadku nóg. Trzeba jednorazowo wydać więcej gotówki, ale efekty są warte tych pieniędzy.
Pamiętajmy, jeśli my się będziemy czuć piękne, tak też będą nas postrzegać inni.

depilacja-laserowa-miejsc-intymnych

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Dobry ortodonta Bielsko Biała

    Dobry ortodonta Bielsko Biała

    Dobry ortodonta Bielsko Biała Pomimo tego, że raczej każdy z nas stara się dbać o zęby, myć je i kontrolować u dentysty, czasami z zębami może dziać się coś niezależnego od nas. Bardzo często bowiem rosną nam zęby mądrości czyli ósemki, które niestety mogą powodować skrzywienie szczęki. Gdy do tego dojdzie, to po ekstrakcji problematycznych

  • Leczenie uzależnień Lublin

    Leczenie uzależnień Lublin

    Leczenie uzależnień Lublin Wszystko jest dla ludzi, jednak pewne substancje są bardziej uzależniające niż inne i o wiele łatwiej jest się w nich zatracić. Stracić rachubę. Jeśli jesteś osobą uzależnioną, nie masz powodów do wstydu – osobami uzależnionymi są również osoby znane i niezwykle bogate, jak aktorzy czy głowy państw. Uzależnienie to choroba jak każda