|  | 

Nowości

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg pozwala cieszyć się gładkimi nogami naprawdę bardzo długi czas. Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych zasadach, aby rezultat takiej depilacji był zadowalający. Nie wykonuje się jej na włosach rudych. Im bardziej czarne włosy, tym efekt będzie szybszy i lepszy.
Taką depilację trzeba robić systematycznie i nie można pominąć ani jednego zabiegu, ponieważ zależy ona od fazy wzrostu włosa. Włos musi być w odpowiedniej fazie, żeby laser na niego zadziałał. W przeciwnym razie efekt nie będzie widoczny.
Drugą ważną informacją jest fakt, że podczas depilacji laserowej nie można wystawiać miejsca poddawanego zabiegowi na słońce. Jeśli więc marzy Ci się depilacja laserowa nóg, najlepiej wykonać ją późną jesienią lub zimą. Na nogach wystawianych na promienie słońca podczas zabiegów laserowych pojawiają się przebarwienia, dlatego musimy dobrze chować nasze nogi przed słońcem.
Wydawałoby się, że jest to dość kosztowna zachcianka, ale jeśli policzyć koszt wszystkich potrzebnych zabiegów oraz ten, który wydajemy na inne sposoby depilacji nóg, może się okazać, że nie jest to jednak takie kosztowne. Trzeba wydać więcej gotówki na jeden raz, ale efekty są naprawdę warte tych pieniędzy.

depilacja-laserowa-nog

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Wypełnianie zmarszczek Szczecin

    Wypełnianie zmarszczek Szczecin

    Wypełnianie zmarszczek to jedna z najpopularniejszych metod poprawiania wyglądu skóry twarzy. Szczecin to miasto, w którym wiele osób korzysta z tego rodzaju zabiegów. Dlaczego warto zdecydować się na wypełnianie zmarszczek? Jakie są rodzaje zabiegów i jak przebiegają? O tym wszystkim przeczytasz w poniższym artykule. Zmarszczki to zmiany, które pojawiają się na skórze wraz z wiekiem.

  • Fizjoterapia Chrzanów

    Fizjoterapia Chrzanów

    Fizjoterapia to dziedzina medycyny, która zajmuje się leczeniem chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego poprzez stosowanie różnego rodzaju technik fizycznych, takich jak ćwiczenia, masaż, elektroterapia czy terapia manualna. Fizjoterapia jest szczególnie ważna dla osób, które borykają się z bólami kręgosłupa, stawów, mięśni czy urazami sportowymi. W Chrzanowie również istnieje wiele gabinetów fizjoterapeutycznych, które oferują profesjonalne usługi